Голка для установки підключичного катетера КВ-1 (1 х 0,6 мм)
74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 297 грн
- Готово до відправки
- Код: 394
- +380 (68) 973-92-79
Голка для установки підключичної катетера КВ-1 (1 х 0,6 мм) розмір G-19 від ТМ Каммед виготовляється з високоякісної медичної сталі. Внутрішній діаметр голки адаптований під провідник, за допомогою якого в підключичну вену вводиться поліетиленовий катетер.
Рекомендації по використанню
Голка зазвичай потрапляє в кінцеву ділянку підключичної вени на глибині 1-1,5 см у новонароджених, 1,5-2,5 см у дітей до 5 років, 3-4 см у дорослих. Просування голки в глибину м'яких тканин припиняється з моменту появи крові в шприці. Обережно потягів поршень на себе, під контролем надходження крові в шприц, голку проводять в просвіт на 1-1,5 см.
Слід пам'ятати, що просвіт підключичної вени, всупереч що існувала довгий час думку, змінюється в залежності від фази дихання: збільшується на видиху і зменшується на вдиху аж до його зникнення. Амплітуда коливань може досягати 7-8 мм.
Для контролю правильного положення зрізу голки у вені допомагає нанесення зарубки або напайки на павільйоні голки відповідно стороні її заточки. Для профілактики повітряної емболії в момент від'єднання голки або катетера від шприца або системи для вливання хворого просять зробити глибокий вдих, затримати подих і закривають канюлю голки пальцем, а під час ШВЛ збільшують тиск вдихательная контурі. Доцільно уникати проведення пункції кашляючих хворим або коли хворий знаходиться в напівсидячому положенні.
Від'єднавши шприц, через просвіт голки вводять провідник (волосінь з поліетилену діаметром 0,8-1 мм і довжиною 40 см) на глибину 12-15 см, не менше, ніж на довжину катетера, після чого голку обережно видаляють. Насадивши на провідник поліетиленовий катетер, його просувають в просвіт вени на 8-12 см вращательно-поступателен-ними рухами, провідник витягують (катетеризація методом Сельдингера). Катетер повинен проникнути в вену вільно, без зусилля, а кінець його розташовуватися у верхній частині верхньої порожнистої вени, над перикардом, в зоні максимального кровотоку, що попереджає поява ерозії або перфорації вени, правого передсердя і шлуночка. Це відповідає рівню зчленування І-го ребра з грудиною, де утворюється верхня порожниста вена. Довжина введеної частини катетера повинна визначатися глибиною вкола голки з додатком величини відстані від гру-дино-ключичного зчленування до нижнього краю П-го ребра.
У зовнішній кінець катетера вставляють голку-канюлю, яка служить перехідником для з'єднання зі шприцом або інфузійної системою.
Проводять контрольну аспірацію крові. Правильне місцезнаходження катетера розпізнається з синхронного руху крові в ньому з размахами до 1 см. Якщо рівень рідини в катетері з кожним вдихом хворого йде від зовнішнього кінця катетера - внутрішній знаходиться в потрібному місці. Якщо рідина активно виходить назад - катетер досяг передсердя або навіть шлуночка.
Основні | |
---|---|
Виробник | Каммед |
Країна виробник | Україна |
Стерильні | Так |
- Ціна: 74 ₴