Пластир хірургічний (паперовий) 3M Micropore 1,25 см х 9,1 м, білий, 24 шт
Опис
- Паперова основа
- М'який та дихаючий, не містить латексу
- Висока адгезія до вологої шкіри
Micropore™ – паперовий хірургічний пластир, який не містить латексу, є гіпоалергенним, приємним до шкіри. Добре прилипає і практично не залишає клею на шкірі після зняття. Пластир універсальний, призначений для постійного догляду – короткострокової фіксації пов'язок, кріплення дренажів та некритичних пристроїв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 3М |
| Вид пластиру | Фіксуючий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1.25 см |
| Довжина | 91 см |
| Кількість в упаковці | 24 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Хірургічний гіпоалергенний пластир (паперовий) |
| Матеріал | Неткана віскоза — дозволяє шкірі «дихати» і не викликає мацерації |
| Адгезив | Поліакрилатний клей, дружній до шкіри — не залишає слідів при знятті |
| Особливість | Легко відривається руками без використання ножиць |
| Призначення | Фіксація пов'язок на ніжній шкірі (обличчя, педіатрія) |
| Розмір | 1,25 см х 9,1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589,76 ₴/упаковка












